Firma

Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowych, autolawet, lawet, busów. Ponadto prowadzimy kompleksową mechanikę pojazdową oraz naprawy blacharsko - lakiernicze samochodów powypadkowych , sklep motoryzacyjny oraz restaurację " Pod Orzechem". Odwiedzając nas znajdą Państwo wszystkie usługi motoryzacyjne w jednym miejscu.

Wynajmowane samochody posiadają pełen pakiet ubezpieczeń a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom każdy z pojazdów jest komfortowo wyposażony i posiada sprawną klimatyzację. Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta.

Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Wypożyczamy samochody na przyjęcia okolicznościowe czy jako auto zastępcze. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z kierowcą jak również transportu samochodu w wybrane przez klienta miejsce.

Zajmujemy się nie tylko wynajem aut, ale również serwisem i wymianą silników naszą specjalizacją jest marka BMW. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą pojazdów, Zatrudniamy profesjonalnych mechaników, którzy korzystają z najnowocześniejszych technologii, aby szybko usunąć usterkę jak najniższym kosztem.

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą części do samochodów wszystkich marek, akcesoriów tuningowych, opon, felg aluminiowych, akumulatorów oraz autokosmetyków

KONTAKT SKLEP MOTORYZACYJNY:
ul. Powstańców Warszawskich 34
Bytom Centrum
tel. 32/387-21/-58

KONTAKT SERWIS SAMOCHODOWY:
ul. Krzyżowa Góra 55
Bytom - Stolarzowice
tel. 32/ 387-05-39
kom. 668-071-700

KONTAKT RESTAURACJA "Pod Orzechem"
ul. Żołnierska 99
Bytom - Stolarzowice
tel. 727-345-997
 

KONTAKT WYPOŻYCZALNIA POJAZDÓW:
ul. Krzyżowa Góra 55
Bytom - Stolarzowice
tel. 603-799-992

Pełne Dane Firmy "KIM AUTO CENTRUM" Janina Blaszczok-Kimak
ul. J. Korczaka 19/19
42-600 Tarnowskie Góry
NIP: 626-225-68-44
REGON: 243357828

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ